Jdi na obsah Jdi na menu
 


MISTROVSTVÍ ČR na DLOUHÝCH TRATÍCH v KOJETÍNĚ

25. 9. 2010

Dračí lodě bojovaly v Kojetíně na MČR

článek v Přerovském Deníku

 

V sobotu 25. září se na řece Moravě, v loděnici Kanoistiky Kojetín,  sešli draci a dračice, aby bojovali o mistrovské tituly na dlouhých tratích. Účast byla nižší než se očekávalo, ale zato výkony posádek byly velmi vyrovnané. A co víc - oproti předpovědím i počasí závodům přálo. Startovalo se na 5 km v kategoriích “Premier Open“, “Premier Women“ a  “Premier Mix“ na stejně dlouhé trati se také utkali posádky v kategorii “Grand Prix“. Posádky kategorie “Fun“ závodili na trati 2 km.

Kojetínské posádky si nechali vzít jen jeden titul a to v kategorii “Premier Mix“, kde zvítězila posádka “Devils“ z Ostrožské Nové Vsi. V kategorii “Grand Prix“ zvítězila posádka “Ptáček “ a v kategorii “Fun“ společenství "U9 Uhřičice + Pod vlivem".

Do příští sezony se pokusíme tyto závody uspořádat raději v jarním termínu, kdy doufáme, že účast bude větší. Teď jen zbývá všem kojetínským posádkám popřát dobrou regeneraci,  pernou zimní přípravu a z té by mohly vzejít nominace na reprezentaci jak na ME klubových posádek v Kyjevě, tak MS náradních posádek v Tampě Bay na Floridě.

Pev

výsledky

Obrazek

 

ČT - Ostrava

(vysílání ze dne 1.10.2010)

Události v Regionech / sport

Obrazek

Obrazek 

oooooooooooooooooooo

.. nějaká videa z průběhu závodů, bylo na ně upozorněno v diskuzním blogu. proto doufám že autor "Sportfunky" se pro jejich zveřejnění zde, zlobiti nebude ....

oooooooooooooooo

PORADA KAPITÁNŮ - 10°°

Obrazek

PŘIHLÁŠKA

Obrazek

 

 

PROPOZICE

Obrazek

Časový sled uvedený v propozicích byl změněn¨

platí časy uvedené v odkazu dole -"startovka"

PODROBNÝ ČASOVÝ PROGRAM STARTŮ 

Obrazek 

 

 

Příjezd k loděnici

Poloha:  49° 21´16" S;   17° 19´03" V

( kliknutím na obrázek jej lze zvětšit )Obrazek

Příjezd k loděnici je po výpadové silnici z Kojetína směrem na Přerov. Odbočka po místní komunikaci je ve zobrazeném výřezu vyznačena červeně (cca 500 m). Poloha loděnice je též uvedena v "oblíbených odkazech" (levý sloupec web.stránky) nebo zde - jako adresa na serveru www.mapy.cz .  V případě použití plánovače trasy zadejte jako cil - adresu: Samota č.p. 1371, Kojetín, okres Přerov
 

Obrazek

 

Fotogalerie - od Jirky Kučírka