Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR 2011 - RAČICE

24. 9. 2011

 ------------ Původní zpráva ------------
 Od: Klimbera <klimbera@dragonboat.cz>
 Předmět: MČR dračích lodí 2011 - finální program šampionátu + důležité info
 ----------------------------------------

 *Vážení zástupci posádek Českého poháru dračích lodí!*

 píši vám opět, nyní již s finální - definitivní verzí, tudíž způsobem  oznamovacím a informujícím. Dle vašich reakcí jsme pochopili, že pro vás není myslitelné závodit již  v pátek odpoledne resp. navečer. Je to sice škoda, protože vše mohlo probíhat více v klídku, ale a my  vaše stanovisko naprosto respektujeme! Přepracovali jsme proto časový program letošního dračího šampionátu tak,  aby se vše stihlo ve vámi požadovaných 2 dnech, tedy *sobota a neděle  1.- 2.10.2011*.

 V příloze najdete časový program i s klíčem celého šampionátu a na základě vašich přihlášek vypracujeme i nasazení a rozlosování rozjížděk,  které bude před poradou k dispozici - rozešlu emailem.

*K tomuto snad několik důležitých doplnění:*
 Pro zvládnutí časového programu je bezpodmínečně nutná *disciplína a  dochvilnost posádek*!

Na 200m se startuje po 12 minutách, což je bez problémů možné  realizovat, když budete včas na nástupu u lodí a včas na startovní  pozici dle pokynů organizátorů a rozhodčích. Vzhledem k tomu, že limitem je soumrak, nebude možné opakovat starty,  nebude možné čekat na opozdilce nestíhající nástup do lodi, nebude možné  tolerovat nepřiměřeně dlouhé rozjíždění před startem. Za všechny tyto prohřešky bude po upozornění a neuposlechnutí následovat  penalizace ve formě vteřin navíc, případně start bez nedisciplinované  posádky, která v té dané jízdě bude ve výsledcích zařazena na poslední  místo, případně diskvalifikace posádky. Vše samozřejmě probereme v detailu na poradě kapitánů - a to je další  nutná podmínka letošního šampionátu:
Porada kapitánů proběhne pouze v pátek 30.9.2011 od 20 hodin a je  povinná pro všechny zástupce startujících posádek!* Tým, který na poradě nebude mít zástupce, který bude posádku prezentovat  a vyřídí všechny náležitosti spojené s registrací závodníků v ČPDL 2011 (doplacení poplatků), zaplacením startovného a odevzdáním vyplněných a  podepsaných posádkových listů (viz. příloha), nebude připuštěn k  mistrovskému závodu. Žádná další porada v sobotu už nebude, startovné se v sobotu také  vybírat nebude!*
Kdo nestíhá páteční termín, nechť si zajistí svého zástupce, který  uvedené vyřídí za něj a vyslechne a předá instrukce k závodu.

"V sobotu 1.10.2011 totiž startujeme již v 8:00!*
 V 7:30 bude otevřen prostor pro nástup do lodí a nebude tedy čas ani  prostor na uvedené administrativní formality.
 *Ještě jednou k registracím*:
 Poslední možný termín, kdy vše zprocesujete přes web je konec příštího  týdne, tedy *neděle 25.9.2011.* *Nutné je do tohoto termínu zadat data a doplnit fotografie závodníků* -  bez nich není registrace možná a není možný ani tisk samotné registrační  karty, kterou potřebujete pro případnou kontrolu na startu. Poplatky lze uhradit na poradě kapitánů v pátek 30.9.2011 v Račicích. *Bez úhrady doplatků za sezonu 2011 nebudete moci startovat!* Pro více informací k registracím: efik@dragonboat.cz 
 *Dost ale bylo varování a upozornění!*  Věřím, že vše proběhne ku spokojenosti všech zúčastněných a za  organizátory se těším na setkání s vámi! *Chceme hlavně barevný, veselý a přátelský národní dračí šampionát!* My budeme vše připravovat na místě již v týdnu před závody a pro vás,  kteří dorazíte s předstihem budeme samozřejmě k dispozici pro vaše tréninkové jízdy - prosím objednávejte emailem předem. Zároveň je již na páteční večer pod věží připraven kulturní program a  bohatá nabídka občerstvení všeho druhu.

bytování si objednávejte individuálně, stanovat budou samozřejmě možné,  vjezd do areálu bude regulován - více v dalším emailu. V příloze najdete plakát k akci - klidně jej posílejte dále! *Laura a její tygři* a zahajující *Baťa & Kalábůf něžný beat *vystoupí  v rámci sobotního galavečera, kdy se budou vyhlašovat výsledky soutěží a  zároveň i rozhodnutých kategorií za celý ročník 2011.
Neděle již tak našlapaný program nemá a tak by mělo vše vyhovovat i těm,  kteří si chtějí užít společenskou část šampionátu bez omezení.
  *Přihlaste tedy své týmy na 6. mistrovství České republiky dračích lodí  přes web zde:*

http://www.dragonboat.cz/terminove_listiny/2011/64-mistrovstvi_cr_dracich_lodi_racice-umely_kanal/


*Sportu zdar, dragonboatingu zvláště!*
za organizátory

Klimbera

 více také zde


 

 

Komentáře

Přehled komentářů

dotaz k dopravě ...

(-jk-, 24. 9. 2011 10:36)

jsou-li již známy nějaké upřesňující informace k dopravě, ubytování či "mandatorním" výdajům - dejte vědět co nejdříve. Díky.