Jdi na obsah Jdi na menu
 


BLOG DRAKŮ

 Obrazek

Obrazek   AKTUALITY   DRAGOBOATING    RYCHLOST             TOPlist

< rozpis treninků >

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přání

(Anča, 6. 1. 2012 0:03)

Sice opožděně, ale přeci. Chtěl bych Vám všem popřát hodně zdraví a štěstí do Nového roku a nejen to, také bych vám chtěl popřát hodně sportovních úspěchů a radostných chvil, které prožijete na břehu Moravy, ale ne jen tam. Sportu zdar a Kanoistice zvlášť - apropó, málem bych zapomněl také i DRAGOBOATINGU:-))

lyže

(Kuča, 22. 12. 2011 13:30)


Ahoj. Jedu 27.12. vlakem na Ramzovou a pak na lyžích na Paprsek. Kdo by měl zájem se také sklouznout, tak se jede v 6.09 z Kojetína na Přerov, Olomouc, Zábřeh do Ramzové. Zpět stejnou cestou v 16.05 z Ramzové a příjezd do Kojetína v 19.19. Sněhu je na Paprsku víc než půl metru a 25.12. se budou projíždět rolbou všechny okruhy na Paprsku.

Odpovědět

testy vetránů a veteránek nad 50 let.ME 2012

(Laďa., 11. 12. 2011 11:31)

Zvu všechny zájemce ,kteří mají zájem o reprezentaci v příštím roce na testy ,které se uskuteční dne 20.12.2011.od 18:00 hodin v tělocvičně u kostela.
Dne 13.12.2011.není trénink v tělocvičně z důvodu besídky ,kterou pořádá škola.Přjďte i ženy nad 50 let.
Ahoj.Hezký den.Panáček

Lysá hora

(Kuča, 9. 12. 2011 19:32)

Ahoj všichni

Tak jako vždy na konci roku i tentokrát plánuji zimní výšlap na nejvyšší horu moravskoslezských Beskyd. Pro ty, kteří se chtějí zbavit nějakého kila tuku, který si vyrobili ve vánoční svátky, je to ideální příležitost. Také se ze smogem zalité roviny dostanete na čerstvý horský vzduch, a pokud vyjde počasí tak si prohlédnete okolí až do vzdálenosti sta kilometrů. No a pro všechny draky a dračice je to změna ve stereotypu zimní přípravy.
Vzhledem k častým změnám v jízdním řádu se musí čekat až do nového, a podle něho naplánovat odjezd. Letos jsem zvolil datum 28.12. což je středa, protože většina má mezi svátky volno, a také proto, že sobota je Silvestr a po výstupu v tento den by jste již moc chutí na večerní oslavy neměli.
Pro ty, co tam ještě nebyli. Výchozí bod je Ostravice. První 3 km se jde po cestě mezi chatami a pak po dobře vyšlapané lesní cestě. Po 5 km je na rozcestí přístřešek vhodný k občerstvení. Pak už jenom 3,5 km a jste nahoře. Výškový rozdíl z Ostravice je asi 900 m a cesta nahoru trvá pro zdatnější 2 a pro méně zdatné 2,5 hod. Nahoře se provádí skupinový obřad pití vrcholového rumu, nebo něčeho jiného, společná fotka a pak se jde do kravína/hospoda/ na polévku nebo pivo. To bohužel letos nebude, protože hospodu zbourali a budou stavět nějaký hotel. Zůstala tam jen malá hospůdka tak pro 30 lidí, která ale bude beznadějně narvaná, takže po prohlídce okolní krajiny, pokud bude dohlednost a jsou vidět vrcholy Malé Fatry, Roháčů a V.Tater, na druhé straně Radhošť, Jeseníky, bude nejlepší rychle sestoupit dolů do Ostravice do nějaké hospůdky a doplnit tekutiny tam.
Vzhledem k absenci občerstvení nahoře doporučuji sebou vzít nějakou svačinu a teplý čaj v termosce. Z oblečení nezapomenout na teplou čepici, rukavice, někdy to tam dost fouká, a kdo má, může si vzít lyžařské hůlky. Dost to pomáhá při výstupu.
Cesta tam se jede z Kojetína rychlíkem do Ostrava- Svinov, pak se přestoupí na Frýdlant a tam na Ostravici. Nazpět se jede z Frýdlantu na Val. Mez. Pokud vás pojede víc, tak si kupte nějakou skupinovou slevu.

příj. odj.

Odj Kojetín 7.09
Ostrava-Svinov 8.14 8.26
Frýdlant 9.09 9.11
Ostravice 9.23

Odj Ostravice 16.53
Frýdlant 17.05 17.11
Val.Mez. 18.19 18.23
Kojetín 19.51

Těším se , že vás pojede víc než v loňském roce, že uděláte něco pro své zdraví a hlavě kondici, kterou příští rok na vodě budete potřebovat.
Pár fotek z minulých ročníků. Přepošlete to ostatním, na které nemám adresu

Zdravím Jirka

Ples!!

(Děda Pytuch, 6. 12. 2011 16:53)

Doufám, že kapitáni posádek (nebo i posádky bez kapitánů) pilně sháníte dary do tomboly. Ples se nezadržitelně blíží. S dračího kongresu mám pro Vás pozvání do Ostrožské N.Vsi na přetahování lanem a evetuelně i na ples. Letos to mají o týden dříve než my. Neškodilo by se setkat i mimo vodu. (Když, tak to někdo hoďte i na "fackovací book", ale radši bych byl, kdybychom komunikovali zde na našich stránkách).Pádlo se do vody noří!

Obaly na pádla

(Marci, 18. 11. 2011 7:45)

Ahojte,
budu objednávat obaly na pádla, kdo máte zájem tak mi prosím dneska nebo do neděle pisněte ať v pondělí můžu udělat objednávku!!! Cena je 220.- Kč + kdo bude mít zájem tak je možná i výšivka nějakou barvičkou např. se jménem (abychom si je nepletli... :-). Můj tel. je: 733 270 714. Díky moc !!!

Ples

(Děda Pytuch, 17. 11. 2011 9:25)

Kapitánům všech posádek! Od výboru má každá posádka za úkol zajistit do tomboly minimálně 25. cen. Dejte se nějak dohromady a zapracujte ne tom. Jestli si myslíte, že ti co to dosud dělali v podstatě jako jednotlivci se u toho často museli při prošení doslova překonávat, tak si to myslíte dobře. ( Jako typ bych myslel, že každý máme někoho známého, úspěšného spolužáka atd). Ples je 28.ledna 2012 a když začneme už teď, tak máme možná náskok. Ceny můžete předávat zatím členům výboru, svým kapitánům. Později bude možná určen jen jeden výběrčí (budeme mu říkat Kalousek). A znovu Vás všechny vyzývám! Začněmě komunikovat zde na našem webu. Je to pod heslem a nedostane se k našim informacím, steskům a všemu co nás trápí kdekdo, třeba i ten co nám chce jen škodit. Pádlo se do vody noří!

Plavání

(Kučírek, 6. 11. 2011 18:05)

Změna v odjezdu na plavání do Holešova. Odjezd od benzinky v 8.00 a od Moravy v 8.05. Odjezdy v udaný čas na nikoho se nečeká.

Paprika

(Děda Pytuch, 4. 11. 2011 9:02)

Nabízím mletou červenou sladkou papriku z Čalova (je super,lepší jsem zatím nezažil) 300,- Kč za kg. Balení je po půl kg. Pro zájemce mohu i rozvážit, ale dnes musím nahlásit kolik, budu brát. .Tak zájemci volejte na můj mob 602579025

Plavání

(chochy, 1. 11. 2011 11:06)

Ahoj
od 6.listopadu začínáme plavání v Holešově, cena (autobus a vstup) pro člena 40,- pro nečlena 60,-
odjezd autobusu vždy v neděli v 8:15 od Fitcentra a 8:20 restaurace Morava

pro ty co se chystají na silovou přípravu a moc o tom neví jako já

(začátečník, 18. 10. 2011 12:58)

Silový trénink

Silový trénink má svá pravidla, mezi základní pravidla patří malý počet opakování v jednotlivé sérii. Pro rozvoj maximální síly se používá 2 - 5 opakování určitého cviku. Je to tedy úplně jiný počet opakování než kdybysme chtěli budovat svalovou hmotu, u budování svalové hmoty je ideálních 8-12 opakování v jednotlivé sérii. Pokud chcete budovat sílu, tak se musí trénovat s těžkými váhami a málo opakování. Při silovém tréninku by váha na čince měla být okolo 80 -90 % vašeho maxima. Uvedu příklad pokud zvednete na dřep maximálně 100 kg, tak na budování maximální síly by jste dřepy měli cvičit s 80 -90 kilogramy.
Silový trénink více serií a delší odpočinek

Silový trénink se provádí také ve více seriích po málo opakováních a mezi jednotlivými seriemi se zařazují delší přestavky. U silového tréninku by pauze měla být zhruba 3 minuty. Delší přestávka nám umožní načerpat síly a poté opět můžeme opavat maximální výkon, který je u budování hrubé síly potřeba.

Re: pro ty co se chystají na silovou přípravu a moc o tom neví jako já

(děda Pytuch, 18. 10. 2011 13:59)

Za první se začátečníku podepiš. Se divím , že vůbec reaguji. My nepotřebujeme sílu na lámání pádel, ale abychom posunovali loď dopředu a dokázali zrychlit loď v kterémkoliv místě trati.Takže se spíše trénuje silová vytrvalost (ta, ale stejně rozvíjí i maximální sílu). Trenink max. síly se také provádí, ale není to v přípravě určitě to hlavní. To je má poslední odpověď. Máme tady dva trenéry s FTVS a dlouholetými zkušenostmi jak s pádlováním, tak i trénováním. Trénování je v podstatě řemeslo. Kdo chce být dobrý tak poctivě trénuje podle dlouhodobého plánu přípravy nějak zaměřeného (má to prostě vrchol nebo více vrcholů formy). Všechno už bylo v podstatě vymyšleno. Kdo si myslí, že něco vymyslí nového tak se prostě plete. Je jen více cest. Pro nás je stejně důležitý běh, plavání, běh na lyžích jako to posilování. Posilovat se má tak, že je zapojeno v součinnosti daleko více partijí ( důležitá je přesná svalová koordinace),takže je třeba ideální posilování šplh bez přírazu na laně.Posilování cílené jen na vybrané svalové partie pro nás není a víceméně vede k omezení rozsahu kloubní pohyblivosti, což je pro pádlování určitě špatně. Takže zdar! Pytuch.

Re: Re: pro ty co se chystají na silovou přípravu a moc o tom neví jako já

(začátečník, 19. 10. 2011 12:18)

Nebylo myšleno cvičit pouze silový trénink, ale většina lidí jak jsem si všiml zaměňuje silový s objemovým. No a dále s tebou souhlasím ve všech bodech obžaloby :-) takže zdar Pytuchu!

TDT 2011

(Alčas, 16. 10. 2011 22:59)

http://img.divky.com/tragicky_dlouhe_trate_2011/
něco i na rajčeti :)

Začněme tu zase komunikovat

(Děda Pytuch, 4. 10. 2011 13:40)

a hlašte se na "Veterán Cup",myslím, že letos by to mohla být super akce. Když je začátek vlastně už od půl desáté, tak se to musí krásně zvládat i ve větším počtu. Uzávěrka je sice až přímo na závodech,ale kvůli zajištění občerstvení atd, je lépe znát trochu počty dopředu. Jinak všem gratuluji k výsledkům v Račicích!! Zdůrazňuji všem. Pokud si to uvědomíte, tak celkově jsme to v ČP obhájili z loňska a to taky není maličkost. Bronzovka našich ženských z Kyjeva je taky něco a to, že tu máme další super posádku skvělých bab je úplně super. Pánové se zcela jistě dají dohromady a co bude v další sezóně se uvidí. No a "vetoši" to jako obvykle jistí. Takže jedeme dál. A konečně si tu tedy pišme co nás pálí a tak.

Re: Začneme zase ....

(jareK, 6. 10. 2011 12:31)

ahoj Peťo
- přípojuju se ke gratulacím našim sportsmenům i wůmenkám
- na kozlí Cap si samozžejmě čas rezervuji, ale domů se vrátím až v PA večer, tak muže být ještě i změna (?).
- ti co chodí stale ještě na trénik ať pilně makají a umožná mi tak konečně obsadit pořadí, které si veteránsky zaslouzám.
.... ať pádlo se do vody (svižně) noří ...!

děda pytušok má pravdu

(chochvajs, 6. 10. 2011 8:08)

bude to pro všechny lepší když budem komunikovat.
Jo a mě válečku zrovna pálí prdel

Posádka mix Račice.

(Laďa,Panáček, 16. 9. 2011 16:09)

Jelikož Kojetín je velmoc v dračích lodí v republice ,tak bychom mohli postavit exklusivní posádku MIXA na mistrovství republiky v Račicích.Účast v této posádce by mělo být ze všech posádek,které jezdí za Loděnici Kojetín
tzn.muži ,ženy, sport fun, veteráni.Měla by být tak kvalitní že v Račicích vyhraje.
Kdo má zájem o účast v této posádce ať přijde v sobotu tj.17.09.v 17:00 do loděnice.
Díky Laďa.

fotky

(Alčas, 7. 9. 2011 21:38)

http://kanositikakojetin.rajce.idnes.cz/

fotky

(Alčas, 7. 9. 2011 21:38)

http://kanositikakojetin.rajce.idnes.cz/


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující »