Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brief report on EDBF AGA and Council 2009

Přečtěte si článek

(strojový překlad - originál v odkazu pod titulkem)

24.srpna 2010 - EDBF Rady a valné shromáždění setkání se konala v Amsterdamu dne 14. listopadu . Upozorňuje ze zasedání následovat.

Mistrovství :

Členové EDBF byla přijata na prohlídku předmětu regaty Bosbaan , pozemek 2010 European Nations šampionátu . Navzdory šedé obloze listopadu a přívaly deště, byla delegace zapůsobila zařízení, které nabízí . V roce 2010 ENC Organizační výbor uspořádal 1000 lůžek v okolí hotelích a bude dívat do rezervovat skupiny ubytování na Amsterdamse Bos kempu a kol pro krátký cyklus - jízda mezi kempu a závodní trati. První informační bulletin , s předběžnou registraci pro národní posádky , by se měly zobrazovat krátké době .

Ukrajina představila plány na rok 2011 Evropské klubové posádky Mistrovství se bude konat v Kyjevě od 24 do 28 srpna 2011 budou moci pokračovat do doby, než uspokojivé místo inspekce se bude konat v průběhu Golden Dragon v polovině - září 2010. Posádky jsou zváni k účasti na září 2010 festivalu v Kyjevě vidět umístění a organizace pro sebe . Česká republika předložila záložní plán pro šampionát v Brně v moravské části republiky. Zaujatý plán , rada vyzvala Česká republika předložit Brna jako budoucího šampionátu umístění.

Německo předložilo nabídku záměr pro hostování European Nations šampionátu v roce 2012 v Hamburku . Kromě toho , Mike Haslam se zmínil, že tam je projektový tým z IDBF rušné pořádání loď mládeže drak šampionátu v Londýně v roce 2012.

Ukraine presented plans for the 2011 European Club Crew Championships to be held in Kiev between 24-28 August 2011 and will be allowed to proceed pending a satisfactory site inspection to be held during Golden Dragon in mid-September 2010. Crews are invited to attend the September 2010 festival in Kiev to see the location and organization for themselves. Czech Republic presented a backup plan for the championship in Brno in the Moravian part of the Republic. Impressed by the plan, the Board urged Czech Republic to submit Brno as a future championship location.

Germany submitted a bid intention for hosting the European Nations Championships in 2012 in Hamburg. Additionally, Mike Haslam mentioned that there is project team from the IDBF busy organizing a youth dragon boat championship in London in 2012.

Volby:

Mike Haslam byl nominován na re- voleb na post EDBF prezidenta , byl Alan van Caubergh nominován na re-volby na post EDBF předsedy a Bernd Riegerl dobrovolně k obsazení Rady zástupce . Rada schválila jmenování a schválení valnou členství se bude konat v srpnu.

Výroční valné hromadě datum změněno:

Země zástupci by měli rezervu 12.08.2010 na příští schůzi AGA v Amsterdamu , od 11:00-15:00 . AGA byla přesunuta do shodovat s ročním mistrovství EDBF s cílem usnadnit pro vodáky k účasti na podnikání EDBF . ( Rada zástupců se sejde 11. srpna , od 18:00-20:00 ).

Aktualizaci z IDBF & EDBF :

Mike Haslam & Alan van Caubergh hlásil, že IDBF a EDBF tvrdě pracovali , aby hájit zájmy závodníky dračích lodí na celém světě . Zatímco tam byl pokračující tlak na sport z malé frakce uvnitř kanoistice v některých zemích se počet paddlers soutěžení v IDBF a EDBF mistrovství stále roste a kvalita soutěží je vysoká. Nedávné mistrovství světa v Račicích , Česká republika , viděl Filipíny vytvořil rekord - prolomení době něco přes 40 sekund na 200 metrů , zatímco Čína se Světový pohár pro celkově nejlepší výkon. Na domácí frontě , Evropské klubové posádky mistrovství nastavit další rekord v návštěvnosti s více než 1500 paddlers přichází do velmi profesionálně -organizovaný závod hostí maďarský dračích lodí federace v Budapešti.

Navzdory světové finanční krize , tam byly nové události a nové země vstoupit do rodinného EDBF . Alan cestoval do Istanbulu letos v létě na velké db festival, který se šíří dračích lodí virus v celém Turecku , s novými posádkami a festivaly být tvořen pro sezónu 2010 . Litva má také nedávno byla infikována chyba dračích lodí a plánuje rozšiřování obchodní týmy full-rozvinutou sportovní závodní a požádala o členství v EDBF . Naši členové ve Francii a Dánsku byly aktivní také v oblasti podpory dračích lodí závody na africkém kontinentu . kooperativní úsilí mezi dračích lodí a kánoí v Senegalu je v čele francouzské DBA a AIPSF (Asociace pro mezinárodní pádlo sportovní federace ), rafting člen z Dánska byl pomocný v přinášení dračích lodí v kontaktu s nově-tvořil Ghana Rafting a Dragon Lodní Federace . Hlavním poselstvím , že pan Haslam byl pro členy EDBF je , že navzdory problémům , které představuje kánoí federace , EDBF a IDBF jsou živé a zdravé s nejlepší-navštěvoval , nejvyšší -kvalitní soutěže dračích lodí na mezinárodní , kontinentální a místní úrovni . "Zatímco jakýkoli jiný sport , a to i fotbal , může udělat něco s závodní dračích lodí , IDBF je jen federace , který je vyhrazen pro sloužící zájmům všechny jezdce dračích lodí , bez ohledu na to, co jiné sporty , které mohou soutěžit dovnitř nemáme musí rozdělit svou pozornost a zdroje s ostatními obory a může se soustředit 100% na sport dračí loď , "říká Haslam .

Ocenění

David Cogswell GB , který už dlouho sloužil v EDBF , naposledy jako zástupce poslance , který odešel z rady. Jeho znalosti a tvrdá práce byla oceňována v průběhu let a bude chybět. Navíc , další z naší anglické pánové také oznámil svůj záměr snížit svou činnost s dračích lodí : Murray Jones . Murray byl pravidelným přispěvatelem do EDBF setkání, často slouží jako zástupce pro GB . On je také závod IDBF oficiální . Delegáti na letošní AGA se zvláštním hlasováním o uznání za jejich dlouhé služby pro sport dračí lodi.